Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

18 mai ARBUUSTURMALIIN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1096
Arbuusturmaliini on võimalik unes näha, nagu on võimalik näha unes igat teist kristalli. Kõikidel kristallidel on oma tähendus, mida need tulevad sulle unenägude kaudu rääkima. Kui sa näed unes kristalle, siis need unenäod on ekstra suure tähendusega. Arvestades seda, milline vägi on kristallidel, e..
11 mai PARFÜÜM - UNENÄGUDE SELETAJA
0 971
Parfüümi unes nägemine on tohutult heaendeline, eriti siis, kui kogu unenägu on sinu alateadvuse ja intuitsiooni poolt positiivsel noodil üles ehitatud. Mina kirjutan ja selgitan sulle lahti parfüümi positiivsed omadused, millest see sulle unes rääkima tuli, AGA, kui sinu unenägu oli hirmuäratav või..
28 apr HAMBAPASTA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1072
Hambapasta sümboliseerib puhastust, uut algust, milleski selgusele jõudmist, suu puhtaks rääkimist või millenigi jõudmist. Hambapasta unes nägemine on heaendeline, kui sa ise tundsid end selles unenäos suurepäraselt ja kõik ümberringi toimuv oli positiivse energiaga. Hambapasta unes nägemine sümboli..
26 apr PARKIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1079
Nägid unes parkimist, eks ole? Oled täiesti õiges kohas, mulle meeldib sulle unenägusid seletada. Ma naudin neid vägevalt ja veelgi õnnelikumaks muudab mind see, kui ma saan enda kirega spirituaalsetele teemadel teemadel rääkimise ja kirjutamise vastu kellelegi kasuks olla. Aga, mida tähendab unes p..
19 apr TÕKKEPUU - UNENÄGUDE SELETAJA
0 974
Tõkkepuu, kas värava või parkla ees, sümboliseerib sinu unenäos takistust, keeldu, vajadust kellegi loa järele, vastuse ootamist või juriidilist teemat (näiteks vastuse ootamist kohtust või mõne ametniku käest). Tõkkepuu viitab millelegi või kellelegi, millel või kellel on sinu üle võimu. See ei pea..
14 apr ASTELPAJU - UNENÄGUDE SELETAJA
0 673
Unes võib näha absoluutselt kõike, ka astelpajud võivad end sinu unenäos ilmutada. Astelpajud on ülimalt suure tervisliku väärtusega marjad, mis sisaldavad väga palju eluks vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Astelpajud on tuntud rohkem põhjamaa inimestele ja oma maitse poolest on need hapukad. K..
06 apr MULD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1678
Kas sa oled kunagi unes mulda näinud? Näiteks jalutanud mulla peal või hoopis seisnud lagendikul, mis oli kaetud ainult mullaga? Või hoopis sellist unenägu, kus sa nägid mõnda taime mullas kasvamas? Kui jah, siis oled sa täiesti õiges kohas. Ma aitan sul mõista, mida mulla unes nägemine tähendab ja ..
05 apr KONKREETSE INIMESE UNES NÄGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 39525
Olen sulle aastaid kirjutanud ja selgitanud, mida unenäod tähendavad ja küllap tead sa ka ise juba seda, et unes võib näha absoluutselt kõike või ka kõiki. Kindlasti oled kogenud seda, et mõni inimene ilmutab ennast sinu unenägudes ja siis tekib küsimus, et mida ta seal siis tegi? Mis on selle unenä..
04 apr KIVISTUNUD PUIT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1107
Lisaks kõigele muule võid unes näha ka kristalle, eriti siis, kui sa kasutad neid enese tervendamiseks, tasakaalustamiseks ja enda koduenergia harmoniseerimiseks. Erinevatel kristallidel on erinevad tähendused ja ma aitan sul mõista, mida kristallide nägemine tähendab. Kui näed unes kristalle, sii..
30 märts RAUDTEE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1130
Nagu sa ise tead, siis võib unes näha absoluutselt kõike. Samamoodi võib unes näha raudteed või lausa mitut. Raudtee sümboliseerib muutust, suunda, sinu tulevikku, võimalust, teekonda millenigi või kellenigi. Mida rohkem raudteid sinu unenäos oli, seda suuremad on antud juhul sinu võimalused. Sa suu..
29 märts BANAAN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1222
Banaan on üks täiuslikumaid puuvilju, mis eelkõige toidab keha ja pakub ka head maitsenaudingut. Banaan sümboliseerib elujõudu, küllust, energia kasvu, vastupidavust, isiklikku jõudu ja väge. See on Päikesepõimiku taim, mida süües muutume me inimestena nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt külluslik..
23 märts HAI - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1313
Hai sümboliseerib hirmu, vaenlasi, ebameeldivaid või ebamugavaid situatsioone, reetmist, salakavalust, probleeme, emotsionaalselt keerulist perioodi või inimest sinu elus, kellel on keeruline iseloom ning kes ei mõju sulle hästi. Hai sümboliseerib ka rünnakut ja ülekavaldamist. Kuid hai unes nägemin..
Tooted 13 kuni 24, kokku 217 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.