Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - toitumine RSS Feed

08 sept BEETA-GLÜKAAN - VÕIMAS IMMUUNSUSE TÕSTJA
0 2222
Immuunsüsteem, selle turgutamine, tugevana hoidmine ja teadlik immuunsüsteemi hoidev toitumine on olulised teemad. Kui hoiad seda kõike olulisel kohal ning aitad enda kehal pidevalt vastupidav olla, suudad sa tegelikult ära hoida hulgaliselt erinevaid haigusi, mis sinu eluteele tekkida võivad, kaasa..
28 juuli KAPRÜÜLHAPE - EMOTSIOONITOITUMISE JA ISUDE VÄHENDAJA
0 9019
Kaprüülhape aitab vabaks saada emotsionaalsest söömisest ja pidevast näksimisest, vähendab isusid, aitab täiskõhutundel kiiremini tekkida ja aitab kaasa kehakaalu langetamisele. See on suurepärane rasvhape, mille abil avaneb kõigil võimalus enda isud kontrolli alla saada. Kaprüülhappe tarbimise kõi..
23 juuli 6 MÄRKI, ET SINU KEHAS ON PARASIIDID
0 101738
Viimasel ajal on minu käest palju küsitud, kuidas tunda ära, kas kehas on parasiidid ja millal teha endale nendest vabanemiseks detox-kuur. Tegelikult on imelihtne aru saada, kas sa vajad parasiidikuuri või mitte. Detox-kuuri jooksul tarbid sa ravimtaimi, mis suudavad puhastada sinu keha parasiitide..
24 mai KOLIIN - SINU AJU, SÜDAME JA MAKSA TERVISE JAOKS
0 4425
Koliin on iga inimese tervise jaoks oluline vees lahustuv B-vitamiin. Meie kehad suudavad seda mingil määral ka ise toota, kuid suur osa sellest peaks tulema meie toidulaualt. Koliini tarbimine on oluline, see reguleerib kehas metabolismi. Koliin on ainevahetuse kiirendaja ning aitab kaasa rasvade l..
17 mai 5 MÄRKI, ET OLED SPIRITUAALSELT ARENEMAS
0 21786
Olen aastate jooksul kirjutanud palju sellest, mis aitab kaasa spirituaalsele arengule. Eriti just kristallidest, kuna need on edendavad spirituaalset arengut ja aitavad sellele kaasa. Kristallidel on tohutu vägi, mis suudab meid end muutma suunata ning seda kõige paremas suunas. Kui oled aastaid kr..
10 mai L-GLUTAMIIN - KAUNI FIGUURI JA TUGEVA VAIMSE TERVISE SALADUS
0 5971
L-glutamiin on looduslikult esinev aminohape, mis on tuntud eelkõige sportlaste seas. Seda kasutatakse ennekõike rasvade põletamiseks, kehakaalu stabiliseerimiseks, ainevahetuse kiirendamiseks ja lihasmassi kasvatamiseks. See aminohape aitab tõesti seda kõike saavutada! Tegemist on tegelikult äärmis..
07 mai 3 PÕHJUST, MIKS ON PAANIKAHOOGUDEST RASKE LAHTI SAADA
0 9418
Paanikahood tekitavad parajalt hirmu. Kui see on sinu jaoks tuttav teema, siis sa kindlasti ei soovi neid enam kordagi kogeda. Paraku on nii, et kui paanikahood on sinu elus aktuaalsed, siis ei ole võimalik ennast aitamata nendest pääseda. Sa pead ennast aitama ja ma toetan sind selles. Aitan sul mõ..
30 okt 4 TOITU, MIS MUUDAVAD SIND ÕNNELIKUKS
admin 0 25337
Sa oled see, mida sa sööd. Igal taimel on oma energiaväli ja kui me neid sööme, siis need muudavad meie Auravälja energiat, enesetunnet ning emotsioone. Toidukvaliteet ja see mida sa sööd, on väga oluline. Spirituaalse arengu juures on oluline ka oma toidule tähelepanu osutada. Mida teadlikumalt sa ..
23 sept CHIASEEMNED - SUPERTOIT KOGU KEHA JA HINGELE
admin 0 7604
Tšiiaseemned ehk chiaseemned pakatavad tervisest ja vajalikest toitainetest, mida meie kehad vajavad, küll aga on tegemist millegagi, mida tihtipeale jäetakse enda toidulaual tahaplaanile. Teinekord, kui enda toiduvarusid lähed täiendama, siis haara endale kaasa ka kotitäis orgaanilisi bio chiaseemn..
01 nov KÕRVITSA TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 5086
Kõrvits on väga ilusa ja sügismeeleolu loova välimusega taim, mis omab eestlaste toidulaual erilist kohta. Küll aga võiks kõrvitsat olla kindlasti toidulaual rohkem esindatud, kuna see omab nii väärtuslikku väge, mis suudab toita meie keha ja hinge. Kõrvitsad valmivad sügiseti ja kuigi neid on väga ..
30 okt SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD
admin 0 3814
Täna soovin ma rääkida sulle oma mõtteid sellest, kui oluline ja tähtis peab olema ning ongi sinu keha sinu jaoks. Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead hoidma iga hinna eest tervena. Tervena mitte ainult selle füüsilises mõttes, vaid ka vaimses mõtte..
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.