Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - eluteenumber 3 RSS Feed

08 juuli ELUTEENUMBER 3 - ENERGIA JA ISELOOM
admin 0 750
Numeroloogias on eluteenumber see, mis viitab sinu iseloomule ja eesmärgile. Eluteenumbreid on võimalik lihtsasti välja arvutada - liidad kokku enda sünnikuupäeva ja aasta kuniks saad ühekohalise numbri. Number kolm sümboliseerib kedagi, kes on väga kunstiline või kellele meeldib kunsti vaadata, nau..
09 juuli JUULIKUU HOROSKOOBI LISA! ARMASTUSE VÄLJAANNE
0 5886
Olen alati sulle toeks, valgustades sind, ja mul on hea meel sulle kirjutada sellest, kuidas sul on võimalik planeetide seisude järgi enda elu armastuse pool veelgi rohkem tasakaalu viia. Kui sa otsid armastust, siis see artikkel siin on täielikult sulle. Arvestades plan..
29 apr HIINA ASTROLOOGIA - SEA AASTA VÄGI JA SELLE MÕJUTUS SINU ASTROLOOGILISES KAARDIS
0 2177
Iga aastakäik kannab endaga kaasas erilist väge, mis kandub inimese sünnikaarti tema sünni hetkel. Igal aastal on oma eriline energia, mis tähendab seda, et sinu looma-aasta annab selgelt teada, millise energeetika kandja sina oled. Sa ei saa muuta seda, millisel aastal sa sündinud oled - see on saa..
30 aug SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 14
0 24339
Kui sa oled sündinud 14. kuupäeval, siis oled kindlasti mõelnud seda, mida see number küll sinule andnud on. Ma aitan sul seda mõista. Tegemist on äärmiselt keerulise ja värvilise numbriga, mis mõjutab sind suurejooneliselt. See loob sinust kameeleoni, värvilise liblika, kes suudab kohanduda vastava..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 41220
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
27 jaan PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 32700
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom kelle iseloom kandub üle inimesele, kes sellel aastal sünnib. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, mõjutab sinu iseloomu. Loomulikult mõjutavad sed..
09 okt ASTROLOOGIA JA NUMEROLOOGIA ARTIKLITE ÕIGE TÕLGENDAMINE
admin 0 6347
Minu lehel artikleid lugedes oled kindlasti märganud, et olen aastate jooksul kirjutanud palju teemadel, mis puudutavad astroloogiat ja numeroloogiat. See on väga lai, huvitav ja vajalik teema iseenda teekonna mõistmiseks. Astroloogia ja numeroloogia põhjal on võimalik mõista, kes me sellised oleme,..
11 apr SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD
admin 0 27470
Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis vastavalt astroloogiliselt..
27 veebr KEHAPIKKUS JA SELLE MÕJU SINU ISELOOMULE
admin 0 18350
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et sinu kehapikkus mõjutab sind ka spirituaalses mõttes? Tõepoolest nii ongi, et kehapikkus ei määra ainult seda, kuidas inimene füüsiliselt välja paistab, vaid see mõjutab ka iseloomu. Enne minu artikli lugema asumist leia kõigepealt vastus sellele küsimusel..
21 aug KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR
admin 0 91810
Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepooles..
16 juuni JÄNES - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 51327
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa oled sündinud, mõj..
Tooted 1 kuni 12, kokku 20 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.