Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - Kroontšakra RSS Feed

28 juuni KOOKOSÕLI - HINGE JA KEHA TURGUTAJA
admin 0 7508
Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks end aeg-ajalt sinu menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga..
18 jaan GUAAVA AKTIVEERIB SINUS ÜLIMA HARMOONIA
0 2036
Maailmas on tohult palju erinevaid taimi ja vilju, mida süües on võimalik tervendust saada. See, kuidas taimed on meid aegade algusest peale tervendanud, on lausa imeline, samuti see, kuidas mõni taim suudab olla lahendus nii paljudele erinevatele terviseriketele. See annab mulle tohutult suure usu ..
03 juuni HIMAALAJA SOOLAST TEHTUD VEE JOOMINE - AKTIVEERI END!
0 28865
Enesetervendamine on osa spirituaalsest arengust. Selle juures alternatiivseid ehk looduslikke valikuid tehes aktiveerid sa end nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Aitan sul jõuda täielikku harmooniasse kõikide enda artiklite ja tervendavate teadmistega, mida ma oman. Olen ülimalt õnnelik, kui ka sina ..
19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 25838
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 45622
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
01 mai REDIS - FÜÜSILINE JA SPIRITUAALNE TERVENDAJA
admin 0 4622
Taimedes peituvad tervendavad omadused, taimed tervendavad ennekõike füüsilisel tasandil ja lisaks ka spirituaalsel tasandil. Kui kristallid on need, mis ennekõike hakkavad tervendama inimese spirituaalset keha ja seejärel füüsilist keha, siis taimed toimivad vastupidiselt. Tervena olemise saladusek..
27 mai NURMENUKK - NOORUSLIKKUSE ALLIKAS
admin 0 17038
Nurmenukk on igale eestlasele teada-tuntud kaunis õitsev lill, mida vähemalt igaüks korra korjanud on. Igal taimel on omad füüsilised ja emotsionaalsed tervendavad oskused, usu või mitte, kuid Nurmenukk on väga tõhus ravitseja. Lisaks selle ravitsemisomadustele on sellel veelgi võimas spirituaalne v..
18 mai MUSTSÕSTAR - NAISTE TERVISE JAOKS JA INTUITSIOONI TUGEVDAMISEKS
admin 0 4829
Mustsõstar on meil siin Eestimaal olemas ja miks mitte kasutada enda keha füüsiliseks ning emotsionaalseks tervendamiseks meie enda taimi. Mustsõstar kasvab pea igas vanaema või ema hoovis, seega on sul seda lihtne suvel süüa ja talveks sügavkülma korjata. Mustsõstar on võimas ravitseja ja ka mina ..
26 jaan PÄRNAÕIS - KÜLMETUSE RAVIM JA UUE ARMASTUSE RITUAAL
admin 0 8723
Pärnaõieteest on kuulnud vist iga eestlane ja seda ka enda tervise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid sa tuua koju kuivama igal aastal. Ikka selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põl..
12 jaan PUNANE SIBUL - TERVISLIK JA VÕIMAS
admin 0 13314
Punased sibulad on üks suur osa minu toidumenüüst ja ma soovitan seda kõigile. Kui me soovime terved olla, siis me peame õigesti mõtlema, elama tervislikus ja positiivses keskkonnas ning toituma enda keha jaoks tervislikult. Punane sibul on multifunktsionaalne tervendaja ja selles on niivõrd palju k..
23 nov LILLKAPSAS - SINU TERVISE ALLIKAS
admin 0 7526
Ma räägin tihti teile kristallidest, rituaalidest, unenägudest ja teistest spirituaalsetest teemadest. Samamoodi meeldib mulle väga rääkida tervislikust toitumisest ja eks see ole ka tegelikult üks paljudest asjadest, mida ma enda inimestega arutan ning millega ma teid paremale, tervislikumale ning..
15 juuni KÜÜSLAUK - IMERAVIMI KAITSEV VÄGI
admin 0 7202
Küüslauk on üks maailma kõige tervislikemast maa-andidest, mis on meile antud, et olla terved. Eestlase jaoks on küüslauk vägagi kättesaadav ja me saame seda ka ise enda kodupeenardes kasvatada. Seetõttu soovitan kõigil ennekõike ikka ise endale küüslauku kasvatada, kuna taimedes, mida ise kasvatame..
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.