Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - juurtšakra RSS Feed

14 märts RED REISHI - DEPRESSIOONI- JA VÄHIVASTANE ALTERNATIIVNE TERVENDAJA
0 2588
Red Reishi ehk Ganoderma lucidium on seen, mis pärineb Aasiast. Tegemist on rahvameditsiinis teadaolevalt juba aastasadu kasutusel oleva ravimseenega, mis on alles hiljaaegu meie sekka jõudnud. See on väga hea alternatiivne abiline kahele kõige keerulisemale haigusele - depressioonile ja vähile. Pah..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 32138
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
21 juuni KURGIROHUÕLI - VAIMSE TERVISE, JUURTŠAKRA JA NEERUPEALISTE TERVENDAJA
0 4977
Kurgirohuõli ehk Borago officinalis on suurepärane alternatiivne tervendaja neile, kes soovivad saada gammalinoleenhappest jõudu ja rakendada selle kasulikke omadusi. Gammalinoleenhape ehk GLA on rasvhape, mis aitab sul enda keha tervena hoida. Kurgirohuõlis on seda suures koguses ja seetõttu on kas..
25 juuli JUURTŠAKRA - VABASTA END HAIGUSTEST, MIDA SA ISE TEKITAD
admin 0 15414
Meie Tšakrasüsteemis on kõikidel Tšakratel oma ülesanded, need on meie emotsioonide keskused. Tšakrad on meile vajalikud energiad ning nende mõistmine, tundma õppimine, tervendamine, aktiveerimine ja kõik nendega seonduv on väärtuslik teadmine, mida tasub enda jaoks rakendada. Juurtšakra ehk Mula..
10 mai TANTSIMINE - ÜLIM TERVENDUS SINU KEHALE JA HINGELE
admin 0 4160
Tantsimine on tõeliselt nauditav tegevus, võin seda võrrelda lausa spirituaalse rännakuga. Mulle meeldib väga tantsida, end tantsu kaudu väljendada, see on kehale tõeliselt ülendav kogemus. Mind mõistab täielikult see inimene, kelle jaoks on tants elu osa. Spirituaalse tõlgendajana on minu jaoks ala..
01 mai REDIS - FÜÜSILINE JA SPIRITUAALNE TERVENDAJA
admin 0 1932
Taimedes peituvad tervendavad omadused, taimed tervendavad ennekõike füüsilisel tasandil ja lisaks ka spirituaalsel tasandil. Kui kristallid on need, mis ennekõike hakkavad tervendama inimese spirituaalset keha ja seejärel füüsilist keha, siis taimed toimivad vastupidiselt. Tervena olemise saladusek..
16 veebr TOMAT - JUURTŠAKRA JA TERVISE PARANDAJA
admin 0 3468
Taimedes peitub vägi, mis aitab meil terveneda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Igal taimel on olemas enda isiklik vägi, millega see suudab meid, inimesi, aidata. Tomat on üks populaarsemaid köögivilju, mida süüakse, ja mis on väga tavaline toit meie söögilaua peal. Kui miski on nii tavaline ..
25 apr TOORKAKAO - NATURAALNE ENERGIAALLIKAS ÜLITUNDLIKULE INIMESELE
admin 0 1739
Toitumine on ülioluline, kui sa soovid olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt terve. Minu ellu kuuluvad taimed selleks, et ma saaksin füüsilisele kehale kiirelt õigeid energiaid anda ja kristallid selleks, et enda emotsionaalsele kehale energiat anda. Taimed ja kristallid peavad käima käsikäes, et tul..
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.