Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - südametšakra RSS Feed

26 apr KUIDAS LAHKUMINEKUST KIIRESTI TAASTUDA
0 35333
Lahkuminek, kus puudub valu ja emotsionaalne tühjustunne viitab suhtele, milles ei olnud armastust või kiindumist. Seega, kui lahkuminek on põhjustanud sulle hingevalu, emotsioonide üles-alla liikumist ning segaseid tundeid, siis tea, et see kõik on normaalne. See viitab sellele, et sul olid selle i..
27 juuli LAIMIVESI - 6 PÕHJUST SEDA JUUA
admin 0 7974
Sinu keha on sinu tempel, toida seda millegiga, mis seda tervena hoiab. Sinu füüsiline keha on ainukene kodu, kus sa elama pead, seega hoia see tervena. Kõik mida sa tarbid loovad sinust sinu, annavad sulle füüsilise ja vaimse energia. Naturaalsete poolvääriskividega ja taimedega saad sa hoida enda ..
30 mai AVOKAADOÕLI - SUVINE NAHA  JA SÜDAMETŠAKRA KAITSJA
admin 0 2215
Pidevalt küsitakse minu käest nõu, et kuidas enda tervist hoida, mida mille jaoks kasutada ja kust leida see õige tervendaja vastavalt probleemile. Suvisel ajal ja enne reisile minemist küsitakse tihti minu käest nõu just nahakaitsevahendite kohta, mis oleksid looduslikud. Nahk on organ ja seda tule..
29 märts MANDLIPIIM - TAIMNE JA TERVISLIK
admin 0 3613
Väga tihti küsitakse minu käest nõu, et kuidas asendada loomsest piimast valmistatud toiduaineid taimsetega ja millised on kättesaadavad variandid. Mandlipiim on üks parimaid alternatiive loomsele piimale ja ka äärmiselt kasulik sinu tervisele. Mandlipiim on minu köögis üks kindel toiduaine, mida ma..
30 aug PISTAATSIAPÄHKEL - SÜDAMETŠAKRA TERVENDAJA
admin 0 1792
Pistaatsiapähkel on kindlasti paljudele üks lemmikumaid pähkleid, kuid oled sa teadlik ka selle tervendavatest omadustest? Pistaatsiapähkel on kasulik nii sinu füüsilisele tervisele kui ka vaimsele tervisele. Sellel on olemas omad erilised energiad, mida see sinu Aurasse seda süües edasi kannab. Li..
21 apr ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS
admin 0 4122
Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende energiat enda energia suurendamiseks, kasutan ma ka taimi. Kui sa tahad olla füüsilises ja vaimses mõttes terve, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olema..
10 märts MIKS ON VAJA ENDA SOOVE SALADUSES HOIDA
admin 0 13337
Ma räägin teile veidi sellest, miks me peaksime enda südamesoove salajases hoidma ja miks me ei tohiks enda unistustest alati valjusti rääkida. Kui sa soovid, et sinu suurimad unistused ja südamesoovid ühel päeval sinu elus reaalse kuju saaksid, siis soovitan sul väga paljud asjad enda teada hoida..
06 märts OLIIVIÕLI - MÜSTILINE ELIKSIIR
admin 0 1690
Oliiviõli on õli, mida ma kasutan igapäevasel söögitegemisel, see on põhimõtteliselt osa minu igast roast. Oliiviõli on müstiline eliksiir, mille suhtes on mul tervislik sõltuvus. Ma tunnen, kuidas minu keha lihtsalt vajab seda. Ja kui mul on millestki nii tervislikust sõltuvus, siis on see väga kas..
06 juuni SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE
admin 0 10752
Ma olen kindel, et sinu elus on olnud vähemalt üks kord, kus sa oled soovinud midagi väga suurt ja ühel heal päeval saabus see sinu ellu. Ükskõik, milline unistus see oli, põhiline on selle juures see, et sa seda südamest soovisid. Inimese sees oleval hingel on oskus saata Aurasse sõnumeid, mis omak..
07 märts 10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA VÄEKAT PETERSELLI
admin 0 3148
Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning võitleb saja haiguse vastu. Panen siia kirja mitmed põhjused, miks peterselli ise kasvatada. Iga taim, mille eest me hoolt kanname, sellele jagame me enda armastust. Ku..
02 märts 6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA BASIILIKUT KODUS
admin 0 2573
Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate rituaalidega, alates raharituaalidest kuni armastuserituaalideni. Peamine põhjus, miks Basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja väga suuri kasvutingimusi. Basiilikut on teada..
12 nov GRANADILL - ARMASTUSE- JA ASTRAALRÄNNAKUVILI
admin 0 2213
Granadill ehk inglise keeles passion fruit on üks armastusevili, mida kasutatakse suhtes armastuseenergia parandamiseks ja suurendamiseks. Spiritualistina pean tähtsaks, et kõik, mida sa sööd, annab oma energiat sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele. Minu jaoks on tähtis, mida ma söön ja m..
Tooted 13 kuni 24, kokku 24 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.