Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - kuufaas RSS Feed

13 sept KUU ESIMENE VEERAND - KUUFAASI MÕJUOMADUSED
admin 0 17291
Kuufaaside jälgimine ja nende mõjutuste teadmine on väga oluline, sest Kuu on Maa kaaslane ja see mõjutab meie igapäevaelu siin Maa peal. Kuu muudab meie tuju, loob teatud sorti õnne või isegi ebaõnne, soodustab teatud asjade toimimist ja mittetoimimist. Kui sa tead, mis energiaga Kuu parasjagu on, ..
05 apr KUUFAASIDE KALENDER
admin 0 89620
Rituaalide ja maagiate jaoks, kus on vaja jälgida Kuu faase, leiad endale sobiliku kuupäeva just siit allolevast tabelist, milles on kirjas kõik 2024. aasta Kuufaasid. Rituaale ja maagiaid saab teha täpselt Täiskuu, Kuu viimase veerandi, Noorkuu või Kuu esimese veerandi ajal. Küll aga saab neid teha..
03 apr TÄHTKUJUD - KUIDAS ERINEVAD KUUFAASID MÕJUTAVAD SINU TÄHTKUJU
admin 0 52954
Kuu faaside jälgimine on väga oluline. Kuu on see, mis mõjutab meid kõige enam ja mille energia kandub kiirelt kogu Maa peal toimuvasse. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu annab Maale suuna kätte, mispidi liikuda, kuhupoole areneda ja mis suunas muutusi luua. Inimesed on Kuu faasidele väga tundlikud ja igal..
31 aug NOORE KUU LOOMINE - MIDA SA PEAD SELLE KUUFAASI KOHTA TEADMA
admin 0 87592
Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida saab enda kasuks rakendada. Kuu annab väge viia ellu rituaale ja muuta energiaid. Milline Kuuenergia ja kui palju see meid mõjutab, see oleneb Kuu faasist, samuti oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada. Loomulikult m..
02 mai KUIDAS AVADA PROHVETLIKUD KRISTALLID EHK KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE
admin 0 3184
Kõik kristallid omavad erilisi sõnumeid ja neid ei saa kasutada mitte ainult enda Aura tervendamiseks, vaid nende energiate kasutamiseks on mitmeid erinevaid viise. Üheks võimaluseks on kristallide käest prohvetlike sõnumite saamine. Et alustada kristallidega ennustamist, peaksid esmalt korda seadm..
04 apr NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL
admin 0 6244
Maagiaid võib teha enda elukvaliteedi parandamiseks ja hea õnne tagamiseks. Materiaalset edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. On kristalle, mida on hea kasutada selliste rituaalide tegemisel ja mis aitavad sinu materiaalsetel unistustel universumi poole teele minna. Seda kõike selleks, et..
28 märts TOTAALNE KODUPUHASTUS - VANA ENERGIA ÜMBERKUJUNDAMINE
admin 0 40986
Kas sa oled kunagi seisnud silmitsi olukorraga, kus muutud kodus närviliseks, sul tekivad seal halvad mõtted, laiskustunne, suhteprobleemid, aga kodust väljaspool oled justkui teine inimene? Väljaspool kodu oled rõõmsameelne, mõistad huumorit, saad kaaslaste ja pereliikmetega läbi ning tunned end mo..
21 märts TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL
admin 0 6922
"Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal Täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu Täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid Täiskuu mõju all. Kuufaaside kalendri leiad SIIT. Rituaal on mõeldud järgnevaks: - Suhte tugevdami..
15 nov 2024. AASTA HOROSKOOP NEITSILE
0 20439
2024. aasta on sinu jaoks Neitsi üleüldiselt väga tasakaalukas - sinu ellu ei tule suures pildis märkimisväärseid muutusi, kui sa ei ole just vallaline. Vallalistel Neitsitel on suur tõenäosus leida just sellel aastal endale kaaslane terveks eluks. Kuna Veenuse energiad on seotud tingimusteta armast..
01 sept SEPTEMBRI HOROSKOOP - TINGIMUSTETA ARMASTUSE KUU
0 16632
2022. aastal kirjutasin sulle artiklites, AJARÄNNAKU raamatus ja rääkisin kui kohtusime, et 2023. aastal liikusime uude spirituaalsesse ajastusse. Aasta esimene pool oli seotud Pluuto lagundamisprotsessidega, et tuua valgust tingimusteta armastusse ja nüüd, mil oli 15. august, algas uuel spirituaals..
28 aug KODUKAITSE RITUAAL PEREKONNA HEAOLU LOOMISEKS KOOSTÖÖS MINUGA
0 2300
Perekond on oluline ja selle ilusa armastuseenergia hoidmiseks, säilitamiseks ning väestamiseks saad sa teha rituaali, mis hoiab energeetiliselt sinu perekonna kaitstuna. Lisaks tervendab see rituaal sinu perekonna Karmat. Kui keegi on pannud sinu perekonnale peale ärasõnumise, siis on seda ..
10 aug NOORKUU KAKSIKLEEGI JA HINGESUGULASE RITUAAL - ARMASTUSEÕNNE SUURENDAMINE
0 4241
Noorkuu on alati taevas armastusekuu. See tähendab, et ükskõik, millises seisus on Noorkuu (olenemata, millised teised astroloogilised aspektid Noorkuud mõjutavad), on võimalik teele saata armastuserituaale. Elame alates 2023. aastast uuel spirituaalsel ajastul, kus tingimusteta armastus on põhiline..
24 juuli TÄISKUURITUAAL LOTOÕNNE AKTIVEERIMISEKS
0 8601
Täiskuu on alati kõige võimsam Kuufaas, mis meie planeedile mõju avaldab, sest Kuu on meie planeedi kaaslane. Kui on Täiskuu aeg, siis absoluutselt kõik on võimendatud kujul ja seda saab igaüks tegelikult enda kasuks pöörata, kes vähegi seda soovib. Kuna mina olen astroloog, siis annan sulle võim..
20 juuli ALKOHOLISM - KUIDAS LIHTSATE VAHENDITEGA SELLEST VÄLJUDA
0 6027
Alkoholism on maailmas üks levinumaid probleeme, millega seisab silmitsi suur osa inimestest. Alkohol iseenesest ei ole kahjulik kehale, kui seda intelligentselt tarbida. Selleks, et seda intelligentselt tarbida, tuleb kas mõista selle olemust või teadvustada endale millal ja kuidas seda kasutada..
17 juuli TÄISKUUL KRISTALLIDE PUHASTAMINE KÜÜNALDE JA VIIRUKITEGA
admin 0 6681
Täiskuu annab meile jõudu, et lasta lahti ebavajalikust energiast ja puhastada kõike sügavuti. Selleks on hea teha just Täiskuu ajal erinevaid rituaale ja puhastusi. Kristallide puhastamine on vajalik, et saada vabaks nendesse kogunenud negatiivsest energiast ja anda neile uut jõudu muutuda uuesti v..
10 juuli SPIRITUAALNE TOITUMINE - ARMASTUSEÕNNE AKTIVEERIMISE SALAT
admin 0 11583
Taimedel on täpselt samamoodi eriline energiaväli nagu kristallidelgi. Kõik erinevad taimed jagavad endast välja lisaks vitamiinidele ja teistele kehale füüsiliselt vajaminevatele toitainetele ka energiat, mis toidab meie vaimset keha ehk Aurakeha. Nii nagu kristallid kiirgavad endast välja tervendu..
Tooted 1 kuni 12, kokku 106 tootest (9 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.