Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - luupainaja RSS Feed

10 juuli LUUPAINAJA - MIKS TA ILMUB INIMESE KEHASTUSES?
admin 0 7004
Võib-olla oled sa oma elus ühel hetkel kogenud seda, kuidas unenägu on läinud ülekäte, sa ärkad üles ebameeldiva tundega ja võib-olla isegi suure paanikaga. Sa oled näinud unes, kuidas mingi isik soovib sulle liiga teha, kägistada, lämmatada, torkida, ähvardab sind, ahistab sind, jookseb sulle järel..
07 veebr LUUPAINAJA EHK ELAV DEEMON
admin 0 14541
Kahjuks pean väga tihti kuulma inimeste käest lugusid luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes tulevad sellel teemal minu juurde, ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub keegi, kes võib inimese hingele väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii..
11 mai PARFÜÜM - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1152
Parfüümi unes nägemine on tohutult heaendeline, eriti siis, kui kogu unenägu on sinu alateadvuse ja intuitsiooni poolt positiivsel noodil üles ehitatud. Mina kirjutan ja selgitan sulle lahti parfüümi positiivsed omadused, millest see sulle unes rääkima tuli, AGA, kui sinu unenägu oli hirmuäratav või..
19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 16437
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
12 nov 10 MÄRKI SINU HINGE TOTAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 17027
Räägin sulle millestki üliolulisest, mis võib sinuga elu jooksul juhtuda või on juba juhtunud. Võib-olla oled just hetkel sellises transformatsioonis ja küsid enda käest pidevalt: "Mida? Miks? Mis minuga toimub? See ei ole normaalne, kas ma hakkan hulluks minema?" Sellised emotsioonid ja tunded võiv..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 69393
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 34651
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
05 mai KEEGI SOOVIB SULLE HALBA TEHA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6757
Kindlasti oled elu jooksul unes näinud, kuidas keegi soovib sulle halba teha. Näinud und, kus on salakavalust, salasepitsusi, valetamist ja sinu eksiteele suunamist. Sellisel unenäol on oma sõnum, mida ei tohiks kindlasti ignoreerida. Ära võta seda lihtsalt õudusunenäo või luupainajana, mida võid ig..
07 juuli RITUAALITÕRVIKUD JA NENDE KASUTAMISVÕIMALUSED
admin 0 6967
Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel valla..
06 apr TOTAALNE KODUPUHASTUS - VANA ENERGIA ÜMBERKUJUNDAMINE
admin 0 30742
Kas sa oled kunagi seisnud silmitsi olukorraga, et sa muutud kodus närviliseks, sul tekivad seal halvad mõtted, laiskustunne, suhteprobleemid, aga kodust väljaspool oled kui teine inimene. Väljaspool kodu oled rõõmsameelne, mõistad huumorit, saad kaaslaste ja pereliikmetega läbi ning tunned end moti..
07 jaan 7 MÕJUVÕIMSAT VIISI, KUIDAS TÄISKUU SIND JUHIB
admin 0 27152
Täiskuu on kõige võimekam Kuufaas, mis kannab endaga igal korral kaasas erinevaid energiaid, kuid selles on ka teatud energiad, mis on sellel ajal alati esindatud. On inimesi, kes on Täiskuule ülitundlikud, ja on neid, kes ei taju Täiskuu energiaid nii ekstreemselt. Ülitundlikkus Täiskuu suhtes on a..
15 aug UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE
admin 0 8864
Unenäopüüdjad on väeesemed, mis toovad head ja sügavat und, aitavad hoida eemal õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad Inglitega kontakteeruda. Nii nagu kristallid, vajavad ka unenäopüüdjad puhastamist ja energia taastamist. Nende puhastamine on üsna lihtne, kuid nende energiavaru ..
31 juuli HARMOONIA SINU MAGAMISTOAS KRISTALLIDE ABIL
admin 0 5954
Viimasel ajal olen pidanud väga paljude inimestega vesteldes leidma lahendusi stressi leevendamiseks, pidevast pingest vabanemiseks, või kuidas hoida ennast raskel või liialt tempokal eluperioodil positiivsena. Nagu alati sõltub mu artiklite kirjutamine just sellest, mida soovitakse kõige enam teada..
19 juuni PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID
admin 0 5960
Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui me..
Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.