Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - luupainaja RSS Feed

10 juuli LUUPAINAJA - MIKS TA ILMUB INIMESE KEHASTUSES?
admin 0 10589
Võib-olla oled sa oma elus ühel hetkel kogenud seda, kuidas unenägu on läinud ülekäte, sa ärkad üles ebameeldiva tundega ja võib-olla isegi suure paanikaga. Sa oled näinud unes, kuidas mingi isik soovib sulle liiga teha, kägistada, lämmatada, torkida, ähvardab sind, ahistab sind, jookseb sulle järel..
07 veebr LUUPAINAJA EHK ELAV DEEMON
admin 0 21580
Kahjuks pean väga tihti kuulma inimeste käest lugusid luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes tulevad sellel teemal minu juurde, ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub keegi, kes võib inimese hingele väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii..
28 märts TOTAALNE KODUPUHASTUS - VANA ENERGIA ÜMBERKUJUNDAMINE
admin 0 41812
Kas sa oled kunagi seisnud silmitsi olukorraga, kus muutud kodus närviliseks, sul tekivad seal halvad mõtted, laiskustunne, suhteprobleemid, aga kodust väljaspool oled justkui teine inimene? Väljaspool kodu oled rõõmsameelne, mõistad huumorit, saad kaaslaste ja pereliikmetega läbi ning tunned end mo..
29 veebr KUULED ENDA NIME, KUID KEEGI EI HÜÜA
admin 0 11951
Kas sa oled midagi sellist kogenud, kuidas sa kuuled, et keegi väga selge ja kõva häälega hüüab sinu nime, kuid tegelikult keegi ei teinudki seda? Sa toimetad oma asjadega ja kuuled, kuidas kõrvaltoas olev inimene hüüab sind ja kui tema juurde lähed, et küsida: "Kas sa hüüdsid mind," siis ta ütleb s..
05 veebr PIMEDUSELOOR - 7 MÄRKI JA KUIDAS SELLEST VÄLJA TULLA
admin 0 5120
Pimeduseloorist on läbi käinud väga paljud ja kahjuks võib isegi öelda, et enamus inimesed. Pimeduseloor kuulub meie elu juurde ja võib tunduda, et see tuleb sinu elus teemaks täiesti ootamatult. Tegelikult see siiski nii ootamatult sinu ellu ei tule - sa lihtsalt ei suuda seda väga kiirelt ära tund..
06 nov MEHED, NEED ON KRISTALLID, MIS ANNAVAD TEILE JÕUDU, TERVIST JA KÜLLUST
admin 0 5639
Kristallid sobivad absoluutselt igale inimesele. Neid välja valides, kasuta visuaalset tunnetust. Visuaalne tunnetus on see, kui sa vaatad kristalli ja selle välimus köidab sind koheselt, isegi siis, kui kristallil pole erksaid ja silmapaistvaid toone. Kristalle saab õigesti valida siis, kui sa kuu..
08 mai KUIDAS VABANEDA ÜLEMÕTLEMISEST
admin 0 19066
Elu meie ümber on selline, et õhus on negatiivsed energiad, see on tekitanud meis segadustunnet, muremõtteid, isegi paanikat. See kõik ongi pannud mind sellest rääkima, kuna inimeste füüsilises ja vaimses kehas on toimumas tohutu laastamine. Räägin sulle sellest, mis on ülemõtlemine, kuidas see tule..
11 mai PARFÜÜM - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2921
Parfüümi unes nägemine on tohutult heaendeline, eriti siis, kui kogu unenägu on sinu alateadvuse ja intuitsiooni poolt positiivsel noodil üles ehitatud. Mina kirjutan ja selgitan sulle lahti parfüümi positiivsed omadused, millest see sulle unes rääkima tuli, AGA, kui sinu unenägu oli hirmuäratav või..
19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 25987
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
12 nov 10 MÄRKI SINU HINGE TOTAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 29066
Räägin sulle millestki üliolulisest, mis võib sinuga elu jooksul juhtuda või on juba juhtunud. Võib-olla oled just hetkel sellises transformatsioonis ja küsid enda käest pidevalt: "Mida? Miks? Mis minuga toimub? See ei ole normaalne, kas ma hakkan hulluks minema?" Sellised emotsioonid ja tunded võiv..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 97548
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 41165
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
05 mai KEEGI SOOVIB SULLE HALBA TEHA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 13182
Kindlasti oled elu jooksul unes näinud, kuidas keegi soovib sulle halba teha. Näinud und, kus on salakavalust, salasepitsusi, valetamist ja sinu eksiteele suunamist. Sellisel unenäol on oma sõnum, mida ei tohiks kindlasti ignoreerida. Ära võta seda lihtsalt õudusunenäo või luupainajana, mida võid ig..
07 juuli RITUAALITÕRVIKUD JA NENDE KASUTAMISVÕIMALUSED
admin 0 11273
Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel valla..
Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.