Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - metall RSS Feed

12 veebr METALLPÜHVLI AASTA SUUR ENNUSTUS
admin 0 42997
Metallpühvli aasta algus on 12. veebruaril 2021 ja see kestab 31. jaanuarini 2022. aastal. Pühvliaasta on 12-aastase tsükli teine aasta. Sellele eelnes metallroti aasta ning Pühvlile omakorda järgneb vesitiigri aasta.  Kui rotiaasta on see, mis vallandab uue ja värske energia, loob kaost, annab ruu..
30 dets 2021. AASTA LAPSED - METALLIST KESTAS ÕRN HING
admin 0 10692
Numeroloogia ja astroloogia on mõlemad osa minu kirest. Ma naudin nende tõlgendamist ja veel enam seda, et saan selle salakoodi sulle lihtsalt lahtiseletatuna edasi anda. Aasta, millal me sündinud oleme, annab meile kaasa oma mõjutuse, mis kujundab meie eluteed ja iseloomu. Lapsed, kelle sünniaastak..
12 dets ASTROLOOGILINE AASTA - METALL
admin 0 10518
Hiina astroloogia järgi kannab iga aasta endaga teatud elementi kaasas. See element, mis tervet astroloogilist aastat mõjutab, mõjutab meid kõiki oma väe ja jõuga. Astroloogilise aasta elementideks on metall, puu, vesi, tuli ja maa. Igal elemendil on oma iseloom ja energiaväli. See element, mis para..
27 dets MERKUURI RETROGRAAD 29. DETSEMBER - 18. JAANUAR - AVA ENDA SILMAD, AVA ENDA HING!
0 17406
Merkuuri retrograad on taas aktiivne 29. detsembrist kuni 18. jaanuarini. See tähendab seda, et tasub olla ettevaatlik, millele või kellele sa keskendud. Mitte et see oleks sulle kuidagi ohtlik, ei, ettevaatlik ole lihtsalt selleks, et sa ei suunaks enda ilusat ja imelist hinge-energiat valesse koht..
11 nov DOPAMIIN - RÕÕMU, HEAOLU JA TUGEVA VAIMSE TERVISE VÕTI
0 9970
Olen teile aastaid kirjutanud, kuidas elada tervislikult ja mida te saate ise teha selleks, et end tervenda hoida. Olen andnud teile kätte kõik vajaliku, et saaksite ise hakkama, eelkõige tervendada end alternatiivselt ülimalt lihtsate tegevuste ja vahenditega. Me oleme tegelikult pärit loodusest ja..
04 nov KULDEHETE PUHASTAMINE - ENERGEETILINE TERVENDAMINE
0 5563
Kõiki ehteid tuleb energeetilist puhastada, nii hõbeehteid kui ka kuldehteid. Ehete energeetiline puhastamine on vajalik, kuna iga metall tõmbab enda sisse selle energia, mis on sinu energiaväljas. Puhastamine on eriti vajalik siis, kui kannad nende kuldehete küljes kristalle. Metallid ja kristallid..
27 aug CBG - RAVIKANEP KUI ALTERNATIIVNE ENESETERVENDAJA
0 8785
Ravikanep on ilmselt parim vahend enda tervise üles ehitamiseks ja selle edasiseks koos hoidmiseks. CBG ei pruugi olla sinu jaoks tuttav, kuid kas sa teadsid, et see on nii-öelda kanepi ema? Ehk tegemist on kannabidooliga, millest kõik ülejäänud erinevad kannabidioolid alguse on saanud. Sellest sama..
15 märts OHTLIKUD TOKSIINID KÖÖGIS, MIDA IGAÜKS PEAKS VÄLTIMA
0 24231
Kui sa oled minu kirjutatud artiklite, töö ja eesmärgiga tuttav, siis tead, et soovin avada teie silmad erinevatel tasanditel, muuta elu kvaliteetsemaks, tervislikumaks ja tõsta teie teadlikkust selle osas, mis meid ümbritseb.Kui sinu jaoks on tervis oluline, soovid vältida v..
22 veebr MORINGA - 6 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SEDA TARBIDA
admin 0 11892
Moringa on alternatiivmeditsiinis kasutuses olnud juba tuhandeid aastaid. Sellel on väga palju erinevaid tervendavaid omadusi, mida iga inimene saab enda tervise edendamiseks ära kasutada. Ma ei väsi ütlemast - Maa on ise andnud meile kõik selleks, et leida tervendust taimedest. Vaata avatud silmade..
27 jaan PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 17592
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom kelle iseloom kandub üle inimesele, kes sellel aastal sünnib. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, mõjutab sinu iseloomu. Loomulikult mõjutavad sed..
16 jaan 2021. AASTA HOROSKOOP
admin 0 108778
2021. aasta on teine aasta 12-aastasest astroloogilisest perioodist. Kui esimene aasta ehk 2020 lammutas ära vanad struktuurid ja tõi inimeste ellu hulgaliselt segadust, siis sellele järgnev aasta annab sulle võimaluse end uutes suundades liikuma seada. 2021. aastal tuleb olla võimalikult aktiivne j..
07 sept 6 PUHAST MÜRKI IGAPÄEVASES ELUS - AVA OMA TERVISE NIMEL SILMAD
admin 0 19252
Soovin puudutada teemat, mida enamikul on vaja kuulda ja millega võin aidata sul samm-sammult enda elukvaliteeti ja kogu keha tervist parandada. Nii meie toidulaual, kosmeetikatoodetes kui ka kodupuhastusvahendites, mida me igapäevaselt kasutame, on palju haigestajaid. Selliseid, mis esmapilgul tund..
26 aug HOBUSE-AASTAL SÜNDINUTE ISELOOM JA ELUEESMÄRK
admin 0 30249
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see..
17 aug KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA
admin 0 4514
Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks ab..
30 juuli MIDA ON SUL VAJA VEEL ROTIAASTA KOHTA TEADA JA ÄRA JÕUDA TEHA
admin 0 2775
Iga aasta alguses viin ma läbi horoskoobiteemalisi loenguid, kus räägin pikalt ja põhjalikult sellest, mida tulevane astroloogiline aasta meile kõigile toob. Rotiaasta juhib enamus 2020. aastat ja see kandub veel edasi 2021. algusesse.Metallroti aasta kestab 25. jaanuarist 2020 kuni 11. veebruarini ..
Tooted 1 kuni 12, kokku 44 tootest (4 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.