Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - immuunsüsteem RSS Feed

04 märts OOMEGA-3 RASVHAPE JA SELLE OLULISUS
admin 0 5338
Soovides ilusat nahka, head silmanägemist, mõnusat enesetunnet, tugevat südant ja immuunsüsteemi, kõrget intelligentsi ning vähem stressi, on sul igapäevaselt vaja tarbida oomega-3 rasvhapet. Tegemist on toitainega, mis aitab tagada sinu tervise. On olemas toitained, milleta keha ei soovi hakkama sa..
14 märts RED REISHI - DEPRESSIOONI- JA VÄHIVASTANE ALTERNATIIVNE TERVENDAJA
0 6602
Red Reishi ehk Ganoderma lucidium on seen, mis pärineb Aasiast. Tegemist on rahvameditsiinis teadaolevalt juba aastasadu kasutusel oleva ravimseenega, mis on alles hiljaaegu meie sekka jõudnud. See on väga hea alternatiivne abiline kahele kõige keerulisemale haigusele - depressioonile ja vähile. Pah..
17 sept 10 MÄRKI, ET SINU KEHAS ON VASE DEFITSIIT
0 22940
Vask on mineraalaine, mida keha vajab normaalseks talitluseks, selle puudus võib põhjustada väga paljusid erinevaid terviserikkeid ja probleeme. Vaske on vaja näiteks selleks, et närvisüsteem oleks tugev. Üks märk vasepuudusest võib-olla näiteks stress ja oskamatus end rahulikuna hoida. Räägin sulle..
08 sept BEETA-GLÜKAAN - VÕIMAS IMMUUNSUSE TÕSTJA
0 4161
Immuunsüsteem, selle turgutamine, tugevana hoidmine ja teadlik immuunsüsteemi hoidev toitumine on olulised teemad. Kui hoiad seda kõike olulisel kohal ning aitad enda kehal pidevalt vastupidav olla, suudad sa tegelikult ära hoida hulgaliselt erinevaid haigusi, mis sinu eluteele tekkida võivad, kaasa..
12 apr RODIOOLA - ALTERNATIIVRAVIM NÄRVISÜSTEEMILE
0 9418
Rhodiola Rosea ehk Rodioola on adaptogeen ehk taim, mis suudab keha funktsioneerimist sinu kasuks reguleerida. Adaptogeensed taimed, nagu Rodioola, suudavad ise kehas hormoone reguleerida ja tasakaalu luua (tuntud adaptogeenid on näiteks ka Bacopa Monnieri, Ashwagandha, Siberi Ženšenn, Libejalakas j..
17 märts 4 LISAVIISI, KUIDAS ENDA IMMUUNSUST TUGEVDADA
0 13954
Viimasel ajal on üha enam esile kerkinud immuunsus ja enda tervise tugevdamise tähtsus. Kogu koroonapandeemia kõrval on märksõna "immuunsuse tugevdamine" väga hea. Kõik inimesed peaksid ja võiksid enda üleüldise heaolu nimel pühendada rohkem aega enesetervendamisele. Igasugune ennetusteraapia ja pid..
10 märts MIDA HALBA HIRM JA PAANIKA SINU KEHA JA HINGEGA TEEVAD
0 22155
Viimane aasta ja rohkemgi veel on möödunud pideva hirmu ning paanika all elamises. See ongi pannud mind sellest rääkima, kuna inimeste füüsilises ja vaimses kehas on toimumas tohutu laastamine. Räägin sulle sellest, kuidas hirm ja paanika sinu keha ja hinge mõjutavad ning kuidas see toimub vaid nega..
22 veebr MORINGA - 6 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SEDA TARBIDA
admin 0 16325
Moringa on alternatiivmeditsiinis kasutuses olnud juba tuhandeid aastaid. Sellel on väga palju erinevaid tervendavaid omadusi, mida iga inimene saab enda tervise edendamiseks ära kasutada. Ma ei väsi ütlemast - Maa on ise andnud meile kõik selleks, et leida tervendust taimedest. Vaata avatud silmade..
02 okt BROMELAAN - KAALUST ALLA JA ALLERGIATEST VABAKS!
admin 0 11271
Kui sind painavad lisakilod, mis püsivad väga jäärapäiselt ja sa soovid nendest kiirelt vabaneda, siis bromelaani ensüüm aitab kehakaalu vähendada. Kui sind häirivad pidevad allergianähud, siis on see üks parimaid alternatiivseid tervendajaid sinu probleemidele. Bromelaan on ananassist ekstraktitud..
28 sept KODULOOMAALLERGIA - 6 ABISTAVAT NIPPI LEMMIKUTEGA KOOS ELAMISEKS
admin 0 5801
Allergia on keeruline teema, kui sul on sellega kokkupuude. Allergiaid on erinevaid, alates toiduallergiatest, õietolmutalumatusest kodulooma- kõõmaallergiani välja. Enim levinud koduloomaallergia on kassiallergia, kuid tihti käib sellega kaasas ka koerakõõmaallergia. Allergiatel esinevad erinevad r..
02 sept 6 LISASAMMU VIIRUSTE EEST KAITSMISEKS
admin 0 8932
Viirused on saanud populaarseks teemaks ja seda ka põhjusega. Me elame nende keskel ja ainuke viis, kuidas end kaitsta on pidevalt ennetada viirustesse jäämist. Enda immuunsüsteem tuleb üles töötada. On erinevaid viise, kuidas sa saad seda teha ja koduseid võtteid, mis on käepärased. Olen kirjutanud..
17 aug KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA
admin 0 8548
Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks ab..
Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.