Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - aura RSS Feed

07 juuli RITUAALITÕRVIKUD JA NENDE KASUTAMISVÕIMALUSED
admin 0 11084
Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel valla..
12 dets AURAPUHASTUS
admin 0 32866
Rituaalid on osa selle inimese elust, kes käib spirituaalsel teekonnal. Rituaale tehakse selleks, et end aidata ja muuta oma energiat paremaks, juhatada midagi energiatest eemale või midagi just ligi kutsuda. Rituaal, mille olen siia kirja pannud, aitab puhastada Auravälja. See Aurapuhastus on väga ..
13 sept LAHKUMINEK - SURM SINU ELUJOONEL
admin 0 12687
Romantiline suhe on see, millest enamus unistab ja mida enamus vajab ning seda ka põhjusega. Inimesena sünnitakse väga paljude erinevate ülesannetega, mida meil kõigil on vaja täita. Paljud ülesanded on seotud meil teiste inimestega, nende koostööga, neilt midagi õppides või ise neisse panustades. S..
17 juuli TÄISKUURITUAALID ENDA ELAVDAMISEKS
admin 0 18469
Täiskuu on võimas, täis energiat, jõudu ja võimu. Täiskuu väge on võimalik meil iseenda elavdamiseks ära kasutada. Jagan sinuga lihtsaid koduseid rituaale, mida teha Täiskuu ajal või sellele eelneval ja järgneval päeval. Sul on selleks aega igas kuus kolm päeva. Rituaalid aitavad tagada sinus energi..
10 mai TANTSIMINE - ÜLIM TERVENDUS SINU KEHALE JA HINGELE
admin 0 9295
Tantsimine on tõeliselt nauditav tegevus, võin seda võrrelda lausa spirituaalse rännakuga. Mulle meeldib väga tantsida, end tantsu kaudu väljendada, see on kehale tõeliselt ülendav kogemus. Mind mõistab täielikult see inimene, kelle jaoks on tants elu osa. Spirituaalse tõlgendajana on minu jaoks ala..
08 jaan STRESSI VABASTAMISE RITUAAL
admin 0 5858
Stress on hinge salakaval vaenlane, mis nõrgestab ja muudab elu keerulisemaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Stress tekib, kui Auravälja jääb kinni negatiivne energia ja selles pole alati väga lihtne vabaks saada. Eriti siis, kui inimene ise ei suuda teadvustada, mis energiad temasse sisenenud või..
14 dets SALVEI - VÕIMAS IMETAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 44635
Salveiks kutsun ma Valget Salveid ehk Salvia apiana´t ja see on minu jaoks üks tähtsamaid rituaalitaimi, mida ma pidevalt erinevate eesmärkide pärast kasutan. Salvei on see rituaalitaim, mis võiks olla iga inimese kodus olemas. See on multifunktsionaalne rituaalitaim ja üks enimkasutatavamaid rituaa..
22 aug TÄISKUU AURAPUHASTUSRITUAALID
admin 0 12106
Täiskuu on Kuu faas, mil on meile Maalt vaadatuna näha terve Kuu. Täiskuu tekib siis, kui Maa on täpselt Päikese ja Kuu vahel. Täiskuu esineb peaaegu et iga 29 päeva tagant, seega Täiskuud õnnestub sul tabada vähemalt korra kuus, vahel ühe kuu sees lausa kaks korda. Täiskuu jälgimine on väga kasulik..
01 okt EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA
admin 0 5950
Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks..
09 aug INIMESTE PAHATAHTLIKKUS - PEEGELDUS NEIST ENDIST
admin 0 11403
Oled sa kunagi mõelnud, miks sulle on alatult ja ebaõiglaselt liiga tehtud? Oled sa kunagi olnud sellises situatsioonis, kus keegi lihtsalt võtab kätte ja hakkab sind kiusama? Oled sa peale seda mõelnud, miks sind nüüd tabas selline välk selgest taevast? Kindlasti oled sa olnud sellise asjaga seotud..
01 nov PALO SANTO PUU SALADUSLIK VÄGI
admin 0 27061
Palo Santo on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Igal maal on omad erilised ja kasulikud taimed ja puud ning Palo Santo on üks neist võlutaimedest, mis kasvab just seal piirkonnas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid taimi.Palo Santo ladinakeeln..
Tooted 13 kuni 23, kokku 23 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.